FILEMAKER EĞİTİMİ

Filemaker, özellikle görsel tarafı güçlü bir veritabanı (database) yazılımıdır. İlk piyasaya sürüldüğü dönemde sadece IOS işletim sistemi ile uyumluyken, kullanım kolaylığı, görsel ve çoklu modül yapısına kavuşması neticesinde yoğun talep görmüş ve windows tabanlı olarak piyasaya sunulmuştur.

Filemaker ile pazarlama, planlama, kalite, satın alma departmanları başta olmak üzere esnek yapısıyla tüm bölümlerin kendine özgü ihtiyaçlarına çözüm sunan esnek bir kişisel geliştirilebilirliğe açık yazılımdır.

Programın sizin için neler yapabileceğine siz karar veriyorsunuz. İhtiyaçlarınız ne kadar genişse, programın size sunduğu hizmet te o genişliktedir. Çünkü programı siz geliştiriyorsunuz. İhtiyacınızı ortaya koyuyorsunuz, o da size istediğinizi sunuyor.

NEDEN FILEMAKER?

*İş akışında ciddi zaman, kaynak, süreç yönetimde iyileşme.

*Server ağı üzerinden aynı arayüzde çoklu kullanıcı hizmeti.

*Etkin görsel yapısı, öğrenim kolaylığı ile kullanıcı dostu.

KİMLERE EĞİTİM VERİLİR?

Teknik Bölümlerdeki Meslek Yüksek Okulu, Teknik Eğitim Fakülteleri, Teknoloji Fakülteleri, Mühendislik ve Mimarlık Fakülteleri’ ndeki son sınıf öğrencilerine, kurumların ilgili birimlerde çalışan teknik personele verilmektedir.

EĞİTİM NEREDE VERİLİR?

Eğitimler, kursiyer evi, ofisi veya çalışanlarına eğitim aldırmak isteyen kurumların eğitim ya da toplantı odalarında verilmektedir. Ayrıca bireysel Skype üzerinden eğitimler de verilebilmektedir.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Eğitim içeriği, ders günü ve saatleri, toplam süresi gibi konular kursiyerin yetkinliği belirlendikten sonra mutabık zaman oluşturulur.